Przyszłość Kane'a ma ostatnie słowo

Details

Date & time Feb 9
Location
polind
Creator plkoszulki1

Who's attending

Description

Według brytyjskich wiadomości, mówiąc o przyszłości zespołu Harry - Kane'a, Trener Tottenhamu Koszulki Piłkarskie Pochettino powiedział, że tylko Kane może odpowiedzieć na to pytanie. Kane ostatnio dobrze się spisał, Właśnie zebrał swoje 100 pierwszych bramek w Premier League, Jednak napastnik reprezentujący Anglię uważa, że jego pierwszym celem jest zdobycie trofeum.

Kontrakt Kane'a i Tottenhama do 2022 r. Nie wygasa, Ale były członek drużyny Kane'a, Rooney, powiedział w wywiadzie, Jeśli Tottenham nie może wygrać tego słowa, Kane zrewiduje swoją przyszłość. Wspaniały występ Kane'a w ostatnich latach sprawił, że wiele europejskich klubów w różnym wieku, Były prezydent Realu Madryt, Calderon, ma nadzieję, że zespół może podpisać strajk w reprezentacji Anglii.

Pytany o przyszłość Tottenham Kane, Koszulka Tottenham odpowiedział: " To jego problem, nie mój. Oczywiście, że chce strzelić gola, chce wygrać mistrzostwo. Nie będę komentował tego zbyt wiele. Jest tu bardzo szczęśliwy, kocha Tottenham, Ale to jest jego osobiste pytanie Chodzi o jego myśli i uczucia, Nie mogę dla niego odpowiedzieć. "

The Wall

No comments
You need to sign in to comment