Arsenał i Ozil odnawiają się do 2021 roku

Details

Date & time Feb 2
Location
polind
Creator plkoszulki1

Who's attending

Description

Premier League Koszulki Piłkarskie Arsenal ogłosił oficjalny, Z pomocnikiem Özilem ukończył kontrakt, Nowa umowa trwała do 2021 r. Zgodnie z wiadomościami, Zhou Xin Arsenal Ozil osiągnął 350 000 funtów, Stał się także najlepiej opłacanym graczem w historii Arsenalu.

Problemy odnowienia Ozila i Arsenału, Wpływa na serca fanów strzelców, Jego poprzednia umowa wygasa latem tego roku, A teraz po zakończeniu odnowienia, Fani Arsenalu wreszcie uspokoili się.

Po odnowieniu Koszulka Arsenal Özil powiedział na platformach społecznościowych: " Z przyjemnością ogłaszam nowy trzyletni kontrakt z Arsenalem, Po długim czasie zastanowienia się i komunikowania się z tobą, Zrobiłem jedną z najważniejszych decyzji w mojej obecnej karierze. Cudowne rzeczy zawsze muszą spędzić trochę czasu, W końcu moje serce podjęło decyzję dla mnie. Jak zawsze mówiłem, byłem w domu jak Arsenał, Jestem zmotywowany, mając nadzieję, że pomogę zespołowi w osiągnięciu wielkich osiągnięć w nadchodzących latach. Arsenał pewnego dnia, dożywotni Arsenał! "

The Wall

No comments
You need to sign in to comment